Załączniki

» Jak mogę odnaleźć wszystkie moje załączniki?
Aby znaleźć listę załączników, które dodałeś, musisz udać się do Panelu Użytkownika (inaczej UCP) i wybrać odpowiedni odnośnik, aby przejść do sekcji załączników.

Góra

» Jak mogę znaleźć wszystkie moje załączniki?
Aby wyświetlić listę załączników, które wgrałeś przejdź do Twojego Panelu Użytkownika a następnie kliknij odnośnik Załączniki.

Góra


Kwestie phpBB 3

» Kto napisał skrypt tego forum?
Ten skrypt (w niezmodyfikowanej formie) został utworzony, opublikowany i jest własnością Grupy phpBB. Skrypt jest udostępniany na zasadach licencji GNU General Public Licence i może być dowolnie dystrybuowany.

Góra

» Dlaczego funkcja X nie jest dostępna?
To oprogramowanie zostało utworzone i jest własnością Grupy phpBB. Jeżeli sądzisz, że jakaś funkcja powinna zostać do niego dodana odwiedź stronę phpbb.com i zobacz co w tej sprawie ma do powiedzenia Grupa phpBB. Prosimy nie pisać próśb o nowe funkcje na forum z phpbb.com. Grupa wykorzystuje system SourceForge do zarządzania prośbami. Poszukaj na forum opinii Grupy phpBB na temat danej funkcji, jeśli taka już tam się znajduje, a w przeciwnym wypadku postępuj zgodnie z podaną tam procedurą zgłaszania prośb.

Góra

» Z kim mam się skontaktować w sprawach nadużyć prawnych dotyczących tego Forum?
Powinieneś skontaktować się z administratorem tego forum. Jeżeli nie możesz dowiedzieć się kto nim jest spróbuj skontaktować się z którymś z moderatorów i zapytać go do kogo się zwrócić. Jeżeli nadal nie dostaniesz odpowiedzi powinieneś skontaktować się z właścicielem domeny (poszukaj go przez whois) lub, jeśli strona jest na serwerze darmowych kont (wp.pl, lycos itp.) skontaktuj się z działem nadużyć firmy zarządzającej serwerem. Pamiętaj, że Grupa phpBB nie ma żadnej kontroli i nie może być w żaden sposób odpowiedzialna za to w jaki sposób, gdzie i przez kogo używane jest forum. Nie ma sensu kontaktować się z Grupą phpBB w sprawach prawnych niezwiązanych bezpośrednio ze stroną phpbb.com lub oprogramowaniem phpBB. Jeśli napiszesz do Grupy phpBB w sprawie wykorzystania skryptu przez osoby trzecie otrzymasz prawdopodobnie krótką odpowiedź lub też nie otrzymasz jej wcale.

Góracron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group